نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza

توسط parsjoy در 21 اکتبر 2020

دوستان و همراهان همیشگی وب سایت ParsJoy امروز با نقد یکی از سری بازی های شبیه‌سازی در خدمت شما هستیم تا شما را با این بازی جالب آشنا کنیم همانطور که میدانید در سال های اخیر این گونه بازی ها به علت شبیه سازی زندگی واقعی در دنیای مجازی طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است امروزه انسان ها تمایل به مجازی کردن زندگی و کار خود را دارند که در رابطه با بعضی از زمینه ها و فعالیت ها می‌تواند جذاب باشد پس برای اینکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید:

بازی Good Pizza, Great Pizza یک بازی با سبک شبیه سازی است که موضوع آن بر مبنای تجارت و آشپزی پیش می‌رود و شما باید تا حدودی روی این دو مورد تسلط و تجربه کافی را داشته باشید یا اگر ندارید طی انجام این بازی حتما بعد از مدتی آن را کسب حواهید کرد.

این بازی در 5 ژوئن  سال 2018 توسط شرکت های TapBlazeو BM Studios  روانه بازار شده است.

پلتفرم هایی که این بازی قادر به اجرا بر روی آن ها می باشد به شرح زیر است :

Nintendo Switch, iOS, Microsoft Windows, Android, Macintosh operating systems

خوب دوست داران غذا و تجارت بهتر است به ادامه مطلب بیشتر دقت کنید همانطور که گفتیم این بازی در مورد تهیه غذا و مدیریت تجارت در صنعت غذا و در واقع پیتزا و فست فود است.

در این بازی ابتدا شما اقدام به افتتاح یک رستوران فست فود می کنید که در آن انواع پیتزا سرو می شود و شما با توجه به نیاز هر مشتری در رابطه با نوع پیتزای سفارشی آن را با مواد اولیه که خوشبختانه به صورت متنوع در اختیار شماست آماده می کنید.

البته بهتر است در اینجا به این نکته مهم اشاره کنیم که شما باید به میزان قابل قبولی از دانش زبان انگلیسی برخوردار باشید زیرا که با توجه به اینکه زمان در این بازی نقش کلیدی را ایفا می کند باید توانابی این را داشته باشید که با سرعت بیشتری درخواستی را که مشتری بیان می کند و در پایین صفحه نوشته میشود را درک و آن را انجام دهید که به طور حتم بازی را با موفقیت بیشتری ادامه خواهید داد.

در بازی شما یک صفحه را ملاحظه می‌کنید که در آن نمایی از پیش خوان پیش روی شماست که صندوق و ظروف کوچک نمک و فلفل و حتی شیشه انعام قرار دارد که بسیار به دتیای وافعیت تزدیک است و  هر کدام از مشتریان پشت این کانتر قرار می گیرند و سفارش خود را در قالب متن که در باکس هایی که در صفحه موجود است با شما در میان می گذارند.

نمای پشتی اما میزها و صندلی های رستوران شما را شامل می شود و در بالای صفحه می‌توانید میزان درآمد دریافتی و مقدار پولی را که صندوق شما موجود است را به صورت لحظه ای پیگیری کنید و حتی میزان رضایتمندی مشتری ها نیز در آنجا مشهود است و شما می توانید بر اساس آن چگونگی پیشرفت کسب و کار خود را مدیریت کنید.

شما باید به خواسته های مشتریان کاملا توجه کرده و طبق دستور آنها غذای شان را اماده کنید.

به عنوان مثال بعضی از افراد ممکن است در استفاده از یک ماده غذایی در سفارش شان به شما هشدار دهند پس باید حواستان را کامل جمع کنید که اشتباهی در این باره صورت نگیرد زیرا از درصد رضایت مشتری کاسته خواهد شد.

این را نیز خوب است بدانید که بالغ بر هشتاد مشتری در این بازی وجود دارند پس حسابی تلاش خودتان را برای راضی نگه داشتن آنها به کار ببندید.

باید بسیار مراقب این نکته باشید که درآمد و رضایت مشتری مانند دنیای واقعیت در این بازی هم نسبت مستقیم دارد و این دو جز ارکان اصلی این بازی به حساب می آیند که باید به آن ها توجه ویژه داشته باشید هرچه بتوانید مشتری های بیشتری را بپذیرید و در عین حال آنها را راضی نگه دارید متقابلا درآمد بیشتری کسب خواهید کرد و همینطور می‌توانید رستوران خود و تجهیزات آن را ارتقا دهید اینگونه کسب و کار خود را گسترش خواهید داد

با مدیریت زمان، رضایت مشتری و ارتقا رستوران می‌توانید به کسب درآمد روز افزون در این بازی دست بیابید.

البته باید بگوییم که این بازی جزو بازی های به شدت اعتیاد آور محسوب می شود که بهتر است اگر برای سنین پایین تر استفاده می شود والدین زمان استفاده از آن را برای فرزند خود مدیریت کنند.

گرافیک این بازی زیباست و از رنگ های جذاب و درخشان در آن استفاده شده است و از موسیقی آن البته انتظار خاصی نمی رود ولی در کل قابل قبول است ‏ و اما گیمپلی و داستان آن همانطور که گفتیم برای خیلی از دوستداران گیم های شبیه سازی جذاب خواهد بود.

در کل این بازی به علت شبیه بودن به کسب و کارهای دنیای واقعی بسیار محبوب و جذاب می باشد و کسانی که یکی از  آرزوها و اهداف همیشگی شان افتتاح یک رستوران فست فود می باشد پیشنهاد می شود حتما این بازی جالب را امتحان کنند زیرا علاوه بر فان بودن و جتبه سرگرمی آن، تجارب نسبی خوبی را در این زمینه کسب خواهتد کرد.

نکات مثبت

گرافیک خوب
داستان و گیم پلی جالب برای دوستداران صتغت غدا و تجارت

نکات منفی

ممکن است برای بعضی افراد صحنه ها و کلیت بازی تکراری شود

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
8.5
گیم پلی
8.0
موسیقی
6.5
جزئیات

در کل بازی جذاب و جالبی برای علاقه مندان به صنعت غذا و تجارت می باشد زیرا شما باید با مدیریت کردن زمان خود رضایت مشتریان را جلب کنید تا به درآمد قابل قبولی در این بازی برسید و می توان گفت این بازی مهارت های شما را در همین حوزه دنیای واقعیت ارتقا می دهد.

7.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Volta-X
1 دسامبر 2020
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.5

نقد و بررسی بازی Volta-X

1.8

نقد و بررسی بازی Pachi Pachi

8.5

نقد و بررسی بازی Cake Bash

2.8

نقد و بررسی paratopic

8.3

نقد و بررسی Neon Abyss

4.3

نقد و بررسی بازی Batu Ta Batu

4.9

نقد و بررسی Nevaeh

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved