نقد و بررسی From Heaven To Earth

توسط Pars Joy در 15 آوریل 2022

بعضی وقت ها در کنسول هایمان و یا در ننتیندو بازی ایی را نیاز داریم که اصلا نیازی نباشد که بر روی داستان های آن ها و یا مسیر بازی تمرکز کنیم. گاهی اوقات باز های را نیاز داریم که در بین توسعه های همه جانبه ای که برای بازی های حرفه ای می شوند فقط با داشتن یک نوع گیم پلی بتوانید به خوبی در بین کارهایی که در روزمره انجام می دهیم یک فاصله خوبی ایجاد کند و انجام آن لذت بخش باشد. در همین راستا امروز به معرفی یک بازی جدید تازه معرفی شده به نام From Heaven To Earth می پردازیم که باید گفت این بازی نه تنها بسیار جالب است و توانسته است توجه همه را جلب کند بلکه نکات بسیار زیادی در توسعه آن وجود دارد که امروز در سایت Pars Joy به نقد و بررسی آن برای شما بازیکنان و دوست داران بازه ای ویدئویی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی From Heaven To Earth از دسته بازی هایی است که در آن اصول بازی سازی مانند ساخت داستانی حرفه ای و توسعه ای از آن برای یک گیم پلی به کار گرفته نشده است. در این بازی صرفا یک گیم پلی خاص که بسیار سرگرم کننده است به خوبی ساخته شده است و وظیفه شما این است که این بازی را با توجه به قوانینی که برای آن ساخته شده است به خوبی انجام دهید. در بازی From Heaven To Earth شما در نقش کارکتری هستید که دوربین بازی به صورت اول شخص تصویری سه بعدی را به شما نشان می دهد. شما نیاز دارید بتوانید با استفاده از تمرکز بر روی گیم پلی این شخصیت را به انتهای یک مسیر برسانید. این مسیر همانطور که از نام بازی بر می آید به شکلی است که از بهشت تا زمین ادامه دارد و در هر قسمت شما در فضایی جداگانه سپری خواهید کرد.

اما از فضا تا زمین راه های خودتان را با استفاده از صخره هایی بازی می کنید که به همدیگر متصل نیستند و شما باید بتوانید در بین آنها پرش هایی را انجام داده تا به انتهای آن برسید. هر مرحله می تواند شامل 30 پرش در بین 29 صخره باشد که در موقعیت های مختلفی چالش های بازی را بوجود می آورند. کارکتر شما با سرعتی فراوان در حال دویدن است و باید به خوبی مسیر پرش خودتان را بر روی صخره بعدی هدف گیری بکنید. در مسیر حرکت شما نور های روشنی وجود دارد که همه این ها می توانند با استفاده از بوست کردن قدرت های شما به شما انرژی خوبی بدهند تا بتوانید از پس سختی بعضی از چالش های بسیار دشوار در راه بازی بر بیایید.

به طور مثال این نور ها مانند نور های پرشی به شما کمک می کنند که ارتفاع بسیار بلندی را هنگامی پرش بگیرید که در ادامه باعث می شود بر روی صخره ای بسیار دور تر فرود بیایید. نورهایی هم هستند که باعث بوست شدن سرعت دویدن شما می شوند که در نهایت باعث طولانی شدن مسیر پرش های شما می شوند که در نوع خود به بازی هیجانی خیلی خوبی را منتقل می کند.

در همین راستا محیط های مختلفی نیز برای بازی From Heaven To Earth طراحی شده است که با نور های مختلفی فضا های جذابی را تولید کرده است که اگر منصفانه بخواهیم این قسمت را نقد کنیم باید بگوییم که این بازی تعداد محیط های کمی را طراحی کرده است و در هر مرحله ای که به عنوان قسمتی اصلی از یک محیط طراحی شده می گذرانید شامل 9 مرحله در همان محیط می شود تا بتوانید به محیط بعدی بازی وارد شوید.

 

نکات مثبت

بازی رونده جذاب
گیم پلی جذاب با خاصیت درخواست واکنش های دائم
محیط های جذابی گرافیکی و متفاوت
افکت های تصویری خوب

نکات منفی

موسیقی متن تکراری
نداشتن داستان در بطن بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
4.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
3.0
جزئیات

در مجموع باید گفت که بازی From Heaven To Earth یکی از بازی هایی است که شاید آن را به خاطر داستان بازی بر روی سیستم خود نصب نکنید ولی داشتن گیم پلی روان و یکسان آن که با یادگیری نوع انجام آن می تواند بسیار اعتیاد آور باشد، می تواند یک بازی خوب برای زمان هایی که نمی خواهید همه حواستان را به گیمینگ اختصاص دهید بر روی سیستمتان باشد که خوب در زمینه خود گیم پلی دارای درجه سرگرمی بالایی است و ایرادات بسیار کمی را در بدنه بازی مشاهده می کنیم.

5.5
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved