نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

توسط Pars Joy در 16 ژانویه 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins یک بازی نه چندان جالب می باشد که ما در کل فقط از داستان آن لذت بردیم اما جدا از داستان موارد و ویژگی های خیلی خوبی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد ویژگی های خوبش جالب هستند ولی در کل باعث نمی شوند که این بازی ارزش خرید داشته باشد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با کلیت این بازی و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی جدید و جالب که خیلی هم سر و صدا کرده است آشنا شوید.

داستان بازی همان طور که در مقدمه هم اشاره کردیم بهترین بخش این بازی می باشد. در این بازی که داستان قسمت قبلی خودش را هم دنبال می کند، شما باید با نتایج ناگوار جنگل زدایی و آلوده کردن و نابود کردن جنگل ها روبرو شوید و به یک خرس بی گناه کمک کنید تا غذا و خانه پیدا کند چون محل زندگی طبیعی اش توسط یک شرکت مخرب برای سود سازی و منفعت جویی انسان های خودخواه نابود شده است. همان طور که می بینید داستان موضوع عمیقی دارد و شخصیت پردازی آن هم خیلی حرفه ای انجام شده و شما قطعا از لحاظ احساسی به خرس داستان وابسته خواهید شد! و به همین دلیل ما نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

گرافیک بازی که مورد بعدی نقد و بررسی مان است اصلا خوب نیست و در کل ما از این استایل گرافیک اصلا استقبال نمی کنیم چون هیچ نظم و ترتیب و ساختاری ندارد و حتی شبیه سبک کلاژ هم نیست و هر بخش از آن یک طور متفاوت طراحی شده است. گرافیک این بازی از ما نمره خوبی نمی گیرد. موسیقی بازی هم ساندترک روی مخی دارد که احتمالا اگر بازی را انجام دهید همان اول خاموشش خواهید کرد. جلوه های صوتی هم ضعیف هستند و فقط صداگذاری بازی خوب است که در کل باعث می شوند که ما نتوانیم نمره خوبی به موسیقی این بازی بدهیم.

گیم پلی بازی که آخرین بخش نقد و بررسی مان هم هست در کل سیستم مبارزه خوبی ندارد و حرکات آن هم بعضی وقت ها به علت کنترل های ضعیف و پر از گیر با مشکل ایجاد می شوند. البته بازی در کل باگ و مشکل سیستمی خاصی ندارد و در سیستم های متفاوت هم به خوبی سازگار است. اما در کل ما فکر نمی کنیم شما بتوانید خیلی از مبارزه های این بازی لذت ببرید و بازی گیم پلی درگیر کننده ای ندارد و به همین دلیل هم نمره خوبی به گیم پلی این بازی نخواهیم داد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی ای که امروز نقد و بررسی کردیم یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در کل برای شما مناسب نخواهد بود اما اگر از این بازی خیلی خوشتان می آید و به آن علاقه دارید، شما می توانید این بازی را با قیمت حدود پنج دلار در وب سایت استیم خریداری کنید که قیمت خیلی زیادی هم نیست و به نظر ما ارزش امتحان کردن دارد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

داستان با موضوع عمیق و قابل تامل

نکات منفی

موسیقی آزار دهنده
سیستم مبارزه ضعیف
گرافیک نه چندان جالب

امتیاز
امتیاز
گرافیک
1.0
داستان
9.8
گیم پلی
2.4
موسیقی
1.8
جزئیات

در بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins به یک خرس وحشی بی سرپناه کمک کنید تا غذا و محل استراحت پیدا کند و خانه اش را از شرکت های سودجویی که باعث نابودی جنگل ها هستند پس بگیرد.

3.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved