نقد و بررسی Eight-Minute Empire

توسط parsjoy در 2 سپتامبر 2019

بازی جذاب و سرگرم کننده Eight-Minute Empire در سبک بازی های کارتی و تخته ای قرار دارد. این بازی توسط شرکت Acram Digital طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Android, Microsoft Windows, Linux, macOS و IOS نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Eight-Minute Empire می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

بازی Eight-Minute Empire زندگی را به عنوان یک بازی تخته ای رویت می کند که توسط شخصی به نام رایان لاکات طراحی شده است . این بازی به اندازه کافی جذاب است و طراح در ادامه طیف وسیعی از بازی های تخته ای را تحسین برانگیزی را ایجاد کرده است. بازی های او به دلیل طراحی های هنری شگفت آور و متمایزش جذاب است.

در گیم پلی بازی Eight-Minute Empire شما می توانید ارتش ها را روی نقشه بچینید، شهر بسازید و مناطقی را فتح کنید اما این کارها در ده حرکت بسیار محدود انجام می شوند. بازیکنان بازی را با سه ارتش در شهر مرکزی و تعداد انگشت شماری از سکه های طلا آغاز می کنند. قبل از شروع مانور نظامی، بازیکنان می توانند مخفیانه مقداری از سکه های خود را پیشنهاد دهند که بالاترین پیشنهاد دهنده برای تعیین سفارش در اولویت است.

در Eight-Minute Empire شش کارت اکشن در یک ردیف قرار داده می شود. کارتی که در سمت چپ قرار دارد رایگان است اما قیمت کارت های سمت راست به تدریج افزایش می یابد. بازیکن شروع کننده بازی کارت را انتخاب می کند هزینه اش را می پردازد و می تواند عملکرد کارت را انجام دهد. در این بازی اقدامات بیشماری وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا نیرو های بیشتری را استخدام کنند. ارتش خود را می توانند در مناطق خشکی یا دریایی حرکت دهند شهرها را بسازند و نیروهای مخالف را نابود کنند. هر کارت همچنین یک منبع را دارا است و مجموعه هایی از این موارد را می توان برای امتیاز اضافی در پایان بازی جمع کرد.

با توجه به کارتی بودن این بازی و قوانین اش عمق استراتژیک زیادی در Eight-Minute Empire وجود ندارد و حتی هیچ مبارزه ای در آن وجود ندارد. برای کنترل منطقه ای فقط باید آن را با ارتش بیشتر از مخالفان خود اشغال کنید. شهرها می توانند برای بهبود قدرت نظامی ساخته شوند و همچنین یک پست برای استخدام نیروهای اضافی نیز فراهم آورند. این بازی در مورد انتخاب گزینه های شما و انتخاب بهترین مزایای کوتاه مدت و بلند مدت، بر اساس عملکرد،  هزینه و منابع هر کارت است.

به طور کلی Eight-Minute Empire برای حداکثر پنج بازیکن ساخته شده است که هرکدام می توانند به صورت انسانی یا رایانه ای کنترل شوند. هوش مصنوعی بازی دارای تنظیماتی برای درجه سختی است اما سخت ترین حالت آن نیز کمی چالش برانگیز است. برای امتحان کردن موارد مختلف دو نوع عملکرد وجود دارد که باید آن ها را انجام دهید. اولا یک حالت مبارزات انتخاباتی وجود دارد که در آن سه بازی انجام می دهید و امتیازات پیروزی خود را برای یک امتیاز تجمعی اضافه می کنید. همچنین می توانید با منابع مختلف پراکنده در نقشه بازی کنید.

در ابتدا بازی Eight-Minute Empire با دو نقشه رایگان ارائه می شود و پنج مورد دیگر نیز قابل خریداری است. این نقشه های اضافی تقریبا گران هستند و متاسفانه آنها هیچ مکانیک جدید گیم پلی را معرفی نمی کنند. همچنین یک توسعه برای کوهسازی نیز وجود دارد که قابل خریداری است. کوهستان حرکت ارتشها را دشوارتر می کند و نقاط پیروزی را برای بازیکن نیز افزایش می دهد. این گسترش همچنین شامل دو نوع کارت جدید است. کارت مهاجران به بازیکن اجازه می دهد تا برای استفاده از شهر خود به مبارزه با حریف بپردازد و کارت سازندگان فرصتی اضافی برای ساختن یک شهر فراهم می کند.

در حالت کلی Eight-Minet Empire یک بازی آسان برای یادگیری آسان است. اما متأسفانه بریا بازیکن رد گیم پلی آن فرصت زیادی برای بازی وجود ندارد. رابط کاربری بازی ساده و جذاب است. طراحی این بازی به عنوان یک بازی تخته ای بسیار حرفه ای انجام شده است.

هسته اصلی گیم پلی بازی Eight-Minute Empire این است که از آنچه دارید استفاده کنید. از آنجا که بازی خیلی سریع تمام می شود بازیکنان باید اهدافی را تعیین کنند که واقع بینانه باشد. پول در این بازی ضروری است و پول خود را حفظ نکنید گزینه های شما برای تصیمات بسیار محدود خواهد شد. ترتیب سفارش کارت ها نیز بسیار مهم است. اولین بازیکن بودن برای انتخاب اولیه کارتها می تواند بسیار وسوسه کننده باشد. اما خوشبختانه یک مزیت مشخص برای ادامه کار وجود دارد زیرا می توانید نوبت نهایی خود را بگیرید بدون اینکه هیچ گونه ترسی از مخالفت با اقدامات خود در مقابل بازیکنان دیگر داشته باشید. در نهایت می توان گفت که بازی Empire-8 Minute دارای حلقه گیم پلی بسیار جالب و وقت کش خوبی است. تعداد محدودیت های نوبت ها و توانایی برای هر بازی به شما این است که می توانید قبل از پایان بازی با خیال راحت آن را انجام دهید.

نکات مثبت

گیم پلی سرگرم کننده
وجود حالت آنلاین و امکان اجرا به صورت چند نفره
طراحی بصری خوب

نکات منفی

عدم روایت داستانی
موسیقی متن و صداگذرای ضعیف
گرافیک ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.5
داستان
6.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
6.0
جزئیات

Eight-Minute Empire ممکن است به نوعی بازی نباشد که ساعتهای وقت شما را جذب می کند. با این حال اگر به دنبال یک بازی جذاب و آسان برای درک امپراطوری ها هستید این بازی ارزش امتحان کردن را دارد. این بزای جذاب را می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین و یا محلی تجربه کنید که دارای تجربه ای بسیار لذت بخش است.

6.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing
25 اکتبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
10

نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing

9.5

نقد و بررسی بازی The Colonists

9.6

نقد و بررسی بازی Devil Slayer Raksasi

5.8

نقد و برسی Infinite Tanks WWII

5.3

نقد و برسی Driving World: Aspen

6.4

نقد و برسی Cymatically Muffed

3.7

نقد و برسی Under the Jolly Roger

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved