نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

توسط Pars Joy در 3 دسامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Eagle Island Twist یک بازی خیلی جالب می باشد که در ژانر ماجراجویی و اکشن منتشر شده است اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ممکن است ارزش خرید هم داشته باشد هر چند که احتمالا در پایان این نقد و بررسی به نتیجه متفاوتی برسیم و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Eagle Island Twist بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Eagle Island Twist و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Eagle Island Twist آشنا شوید.

بازی Eagle Island Twist دو ماجراجویی متفاوت در جزیره ایگل – Eagle Island – را شامل می شود که در پایان به هم مرتبط خواهند شد. ما جزئیات داستان را برای شما اسپویل نخواهیم کرد و فقط توضیح کوتاهی در مورد شخصیت ها و فضا خواهیم داد. در این بازی شما باید دو کارکتر اصلی و پرنده همراهشان را دنبال کنید که سعی دارند به یک ماجراجویی بزرگ در جزیره بروند. به نظر ما شخصیت پردازی در بازی Eagle Island Twist خوب انجام شده است و مسیر داستان هم جالب است. اما به طور کلی ما فکر می کنیم که داستان بازی Eagle Island Twist یک داستان سلیقه ای است و هر کسی احتمالا از آن خوشش نخواهد آمد. به همین دلیل داستان بازی Eagle Island Twist از ما نمره خیلی خوبی نمی گیرد و شاید بتوانیم نمره متوسط رو به بالایی به داستان بازی Eagle Island Twist بدهیم و سراغ نقد و بررسی بخش بعدی یعنی گرافیک و موسیقی بازی Eagle Island Twist برویم.

گرافیک بازی Eagle Island Twist هم حقیقتا یک استایل خاصی دارد و ما فکر می کنیم که شاید خیلی برای همه جالب نباشد. اما درست مانند داستان آن، ایراد خاصی ندارد و به همین دلیل نمی توانیم بگوییم که بازی Eagle Island Twist واقعا گرافیک بدی دارد. بلکه گرافیک این بازی هم درست مانند داستانش سلیقه ای است و باید ببینید که آیا شما به عنوان مخاطب از آن لذت خواهید برد یا خیر. به همین دلیل است که ما درست مانند داستان بازی Eagle Island Twist به گرافیک این بازی هم نمره متوسط رو به بالایی خواهیم داد و سراغ نقد و بررسی موسیقی بازی Eagle Island Twist خواهیم رفت. موسیقی بازی Eagle Island Twist به طور کلی یک موسیقی تکراری اما زیبا است. این ساندترک شما را حقیقتا در فضای بازی قرار می دهد و باعث می شود که بتوانید به خوبی بازی را دنبال کنید و روی ماجراجویی ای که در بازی Eagle Island Twist منتظر شماست تمرکز کنید. موسیقی بازی Eagle Island Twist حقیقتا از ما نمره خوبی می گیرد. با این که این بازی صداگذاری خاصی ندارد. بهتر است دیگر سراغ بخش بعدی نقد و بررسی مان برویم.

گیم پلی بازی Eagle Island Twist که از قضا آخرین بخش نقد و بررسی مان هم می باشد، یک گیم پلی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی است که مطمئنا شما را معتاد این بازی خواهد کرد و هم چنین گیم پلی بازی Eagle Island Twist باگ های خیلی کمی هم دارد. کنترل ها ساده و در دسترس هستند و در کل ما به گیم پلی بازی Eagle Island Twist نمره خوبی می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Eagle Island Twist رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Eagle Island Twist یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی Eagle Island Twist در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از داستان این بازی خوشتان بیاید. هم چنین بازی Eagle Island Twist یک سبک گرافیک خاص دارد که مورد پسند همه مردم نخواهد بود. ما فکر می کنیم که بازی Eagle Island Twist احتمالا خیلی ارزش خرید ندارد و صادقاته بگوییم، ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم. اما باید بدانید که بازی Eagle Island Twist واقعا گیم پلی خوب و بدون باگی دارد که احتمالا مهم ترین نکته برای انتخاب یک بازی ماجراجویی می باشد. اما در کل ما بازی Eagle Island Twist را به شما توصیه نخواهیم کرد ولی شما می توانید بازی Eagle Island Twist را با قیمت حدود سیزده دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و هم چنین بازی Eagle Island Twist حدود سی و خورده ای دست آورد استیم هم دارد که ممکن است خیلی جالب به نظر نیاید اما واقعا این دست آورد ها در بازی به راحتی به دست می آیند و با این که قیمت حدود سیزده دلار اندکی گران برای این بازی به نظر می رسد، احتمالا ارزش سی و چهار دست آورد استیم را داشته باشد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Eagle Island Twist به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

موسیقی درگیر کننده
گیم پلی فوق العاده

نکات منفی

گرافیک تقریبا ضعیف
داستان نه چندان جالب

امتیاز
امتیاز
گرافیک
3.0
داستان
3.8
گیم پلی
7.8
موسیقی
8.4
جزئیات

با سه شخصیت دوست داشتنی و جالب در بازی Eagle Island Twist به ماجراجویی بپردازید و از انواع نحوه های بازی لذت ببرید!

5.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved