نقد و برسی Driving World: Aspen

توسط Pars Joy در 24 اکتبر 2021

امروز قرار است با هم به برسی یک بازی جهان باز در سبک ریسینگ بپردازیم. سبک ریسینگ از آن سبک های پرطرفدار بازی های ویدیویی بوده است و از وقتی که شاهد جهان باز شدن این بازی ها بوده ایم این بازی ها جذاب تر از همیشه ظاهر شده اند و بسیاری از آن ها روزی به موفیت رسیده اند و روزی هم این موفقیت را از دست داده اند.

به تازگی یک زیر سبک جدید در این بازی ها دیده می شود که برای اولین بار آن را در بازی off road unleashed مشاهده کرده ام و راستش را بخواهید ، نتوانستم آنطور که باید و شاید آن را درک کنم و از آن جایی که به تازگی یک بازی دیگر در این سبک عرضه شده است گفتم با هم آن را برسی کنیم تا ببینیم که ماجرا از چه قرار می باشد.

نام بازی امروز Driving World: Aspen می باشد که توسط استودیوی بازی سازی BoomBit Games طراحی شده است و همین استودیو نیز وظیفه ی انتشار آن را بر عهده گرفته است. این بازی در تاریخMay 21, 2021 عرضه شده است و تنها 899 مگابایت حجم دارد. بازی 12 دلار قیمت دارد و به صورت انحصاری برای سوییچ عرضه شده است.

با نقد و برسی این بازی همراه پارس جوی باشید تا بازی را در 3 بخش ، گرافیک گیم پلی و در نهایت موسیقی برسی کنیم و ببینیم که داستان از چه قرار می باشد. بازی یک محیط جهان باز را در اختیار شما قرار می دهد و در آن یک سری فعالیت وجود دارد که می توانید در طول تجربه ی خود به انجام آن ها بپردزاید.

بازی این بار در یک محیط برفی آغاز می شود و باید به کار های زمستونی در طول بازی بپردازید که تنوع به نسبت خوبی دارند. دوست دارید تا با یک ماشین آفر رود بر روی برف دریفت بکشید و یا این که با اتوبوس به رانندگی در خیابان های برفی بپردازید یا که دوست دارید برف های جاده را پارو کنید و چالش های این بخش را انجام دهید؟ هیچ ایرادی ندارد و می توانید تمام این کار ها را در بازی انجام دهید.

سوال اصلی این است که آیا این کارها جالب از کار در آمده اند؟ می توان گفت که بازی تا حدودی در این راه موفق بوده است ولی دو اشکال مانع از این شده است که بتوان به راحتی درباره ی موفقیت بازی صحبت کرد. اول آن که بعد از چند ساعت عملا کار جدیدی در بازی برای انجام دادن وجود ندارد و نمی توان از بازی لذت برد.

تنوع ماشین های بازی بد نیست ولی در کل می توان گفت که بازی نمی تواند در برابر اکثر بازی های ریسینگ حرفی برای گفتن داشته باشد و در ارائه ی یک تجربه ی خوب و بی نقص در بخش گیم پلی شکست خورده است و نمی توان از بازی انتظار زیادی در این بخش داشت.

یکی از اشکالاتی که باز هم در بازی وجود دارد و مانع از آن شده است که بتوان راجب بازی به راحتی صحبت کرد ، گرافیک فنی و هنری ضعیف آن می باشد که نمی تواند به خوبی عمل کند و به نظر کمی بی کیفیت می آید و تکسچر های بیکیفت و موارد این چنینی مانع از تجربه ی بازی می شوند.بازی از نظر باگ و گلیچ اما تقریبا بی اشکال است و می توان از این بخش از بازی رضایت داشت.

موسیقی های بازی کیفیت قابل قبولی دارند و مشکل خاصی در آن ها وجود ندارد و میتوانند آنطور که باید و شاید آن کیفیت مقبول در بازی ا به شما منتثل کنند و از آن لذت خواهید برذ. صداگذاری بازی نیز بد نیست و کیفیت قابل قبولی دارد و از این بخش از بازی نیز می توانید راضی باشید.

Driving World: Aspen یک بازی بسیار متوسط می باشد که صرفا یک تجربه ی معمولی و بدون دردسر را تحویل مخاطب می دهد و به هیچ عنوان قصد ندارد تا پای خود را فراتر از یک تجربه ی معمولی بگذارد و این موضوع برای یک بازی اصلا نکته ی خوبی نمی باشد. بازی همچنین از گرافیک چندان جالبی بهره نبرده است و همین امر سبب شده است که نتوان از رانندگی در بازی لذت برد و از مناطق آن استفاده کرد.

اگر از طرفداران بازی های ریسینگ هستید و به کنسولی جز سوییچ دسترسی ندارید و عناوین برتر این سبک را نیز بازی کرده اید و هیچ عنوانی را در این سبک از دست نداده اید این بازی می تواند چند ساعتی شما را سرگرم کند ولی انتظار زیادی از بازی نداشته باشید که ناامید خواهید شد. از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت parsjoy بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید و ما نیز توانسته باشیم به خوبی این بازی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

نکات مثبت

گیم پلی قابل قبول
موسیقی خوب

نکات منفی

گرافیک ضعیف
تکراری شدن بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
4.0
گیم پلی
6.0
موسیقی
6.0
جزئیات

Driving World: Aspen یک بازی بسیار متوسط می باشد که صرفا یک تجربه ی معمولی و بدون دردسر را تحویل مخاطب می دهد و به هیچ عنوان قصد ندارد تا پای خود را فراتر از یک تجربه ی معمولی بگذارد و این موضوع برای یک بازی اصلا نکته ی خوبی نمی باشد. بازی همچنین از گرافیک چندان جالبی بهره نبرده است و همین امر سبب شده است که نتوان از رانندگی در بازی لذت برد و از مناطق آن استفاده کرد.

5.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved