نقد و بررسی بازی Death Park

توسط Pars Joy در 13 اکتبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Death Park شاید در ظاهر خوب به نظر برسد اما سیستم این بازی به طور کلی خیلی حرفه ای نیست و گیم پلی آن واقعا نا امید کننده است. به همین دلیل ما از همین الان بازی Death Park را به شما توصیه نمی کنیم ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Death Park بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Death Park و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Death Park آشنا شوید.

بازی Death Park در تاریخ پنجم ماه سپتامبر سال 2019 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Euphoria Games برای پلت فرم های Android, iOS, Microsoft Windows, Xbox One و PlayStation 4 منتشر شده است. هم چنین کمپانی منتشر کننده ی بازی Death Park مسئولیت ساخت و توسعه دادن این بازی را هم به عهده داشته است. بهتر است سراغ نقد و بررسی داستان بازی Death Park برویم.

در این بازی شما باید در یک شهر بازی رها شده و متروکه که سال ها است شوایع زیادی درباره آن در شهر است. با این حال شما به آن جا می روید و تعداد زیادی موارد ترسناک می بینید. در کل در بازی Death Park شما باید پازل و معما حل کنید و سعی کنید توسط دلقک گیر نیفتید. این بازی یک نقشه و دنیای بزرگ دارد که به هفت بخش بزرگ تقسیم می شود که هر کدام از آن ها پازل های مخصوص به خودشان را دارند. این داستان و ایده بازی به طور کلی جالب به نظر می آید، اما متاسفانه گیم پلی بازی Death Park نتوانسته است به خوبی این داستان را پیاده سازی کند که در ادامه به آن می رسیم. اما تا الان داستان بازی Death Park از ما نمره خوبی می گیرد.

گرافیک بازی یک گرافیک ترسناک و جالب است و جلوه های بصری این بازی حقیقتا جالب هستند. گرافیک بازی Death Park از ما نمره خوبی می گیرد. هم چنین موسیقی این بازی هم مطمئنا تمام استخوان های شما را به رعشه می اندازد و از لحاظ جلوه های صوتی حقیقتا بازی Death Park فوق العاده عمل کرده است. موسیقی بازی Death Park هم درست مانند گرافیک آن از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی واقعا تنها موردی است که باعث می شود ما نه تنها نتوانیم نمره خوبی به بازی Death Park بدهیم، بلکه حتی مجبور شویم این بازی را یک بازی افتضاح بخوانیم. نه تنها باگ ها و ایرادات فنی زیادی در بازی Death Park مشاهده می شود، بلکه اصلا نمی توانید با گیم پلی بازی هماهنگ شوید و معما ها را حل کنید و از همین الان باید انتظار کشته شدن بیش از حد را در بازی Death Park داشته باشید. ما به گیم پلی بازی Death Park نمره خوبی نمی دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Death Park رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Death Park با توجه به ضعیف بودن گیم پلی اش و ایرادات دیگری که در بازی Death Park به آن ها اشاره کردیم واقعا ارزش خریدن ندارد. علاوه بر این بازی Death Park در کل قیمت تقریبا زیادی هم دارد و قیمت آن به حدود ده دلار آمریکا می رسد که به نظر ما برای خرید این بازی نمی ارزد. به طور کلی ما فکر می کنیم که شما مخاطبان عزیز وب سایت پارس جوی از بازی What Comes After لذت نخواهید برد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Death Park به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک خوب و حرفه ای
موسیقی جذاب
داستان تقریبا خوب و جالب

نکات منفی

گیم پلی واقعا ضعیف و آزار دهنده

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
8.4
گیم پلی
0.8
موسیقی
8.8
جزئیات

Death Park یک بازی ترسناک که در آن شما باید از دست یک دلقک افسانه ای فرار کنید و سعی کنید زنده بمانید!

7.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved