نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

توسط Pars Joy در 27 نوامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Danger Scavenger یک بازی خیلی جالب اما دارای ایرادات جزئی است ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Danger Scavenger بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Danger Scavenger و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Danger Scavenger آشنا شوید.

 بازی Danger Scavenger یک بازی سایبر پانک و اکشن می باشد. در این بازی شما باید به عنوان یکی از اعضای گروه انقلابی Scavenger ها، سعی کنید شرکت های بزرگی که کشور ها و ملت های دنیا را کنترل می کنند و از زندگی مردم سو استفاده می کنند را از بین ببرید. به طور کلی به نظر ما داستان بازی Danger Scavenger واقعا فوق العاده است و قطعا ما در وب سایت پارس جوی نمره خوبی به داستان بازی Danger Scavenger خواهیم داد.

گرافیک بازی Danger Scavenger حقیقتا زیبا و چشم نواز می باشد. همان طور که گفتیم بازی Danger Scavenger یک بازی سایبرپانک است و طراحی فضاها و کاستوم های موجود در بازی که نشان دهنده قابلیت شخصی سازی بالای بازی Danger Scavenger هم هستند، به طور کامل این ژانر را نمایش می دهند. گرافیک بازی Danger Scavenger از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی Danger Scavenger هم یک موسیقی بسیار زیبا و حرفه ای می باشد و ما به طور صد در صد به شما توصیه می کنیم تا ساند ترک این بازی را با قیمتی کمتر از سه دلار خریداری کنید. موسیقی بازی Danger Scavenger از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Danger Scavenger که آخرین بخش نقد و بررسی مان هم می باشد، به طور کلی سرعت بالایی دارد و باگ های خیلی کم و ناچیزی هم در این بازی مشاهده می کنیم. البته یک مورد خیلی آزار دهنده در گیم پلی بازی Danger Scavenger وجود دارد که شاید تجربه بازی Danger Scavenger را برای شما تلخ کند. در بازی Danger Scavenger شما نمیتوانید دوربین را تنظیم کنید و حالت دیفالت دوربین هم خیلی مورد پسند نیست. به همین دلیل است که ما نمی توانیم به گیم پلی بازی Danger Scavenger نمره خوبی بدهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Danger Scavenger رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Danger Scavenger یک بازی واقعا خوب است و ما آن را به شما توصیه می کنیم اما همان طور که در متن نقد و بررسی مان هم اشاره کردیم، باید قبل از بازی کردن بازی Danger Scavenger به این موارد هم توجه کنید و همین طور ما فکر می کنیم که بازی Danger Scavenger یک بازی سلیقه ای است و ممکن است شما از آن خوشتان بیاید و نظر ما در این مورد خیلی هم اهمیت ندارد. اما همان طور که گفتیم، بازی Danger Scavenger از اکثر نقد و بررسی ها نمره خیلی خوبی گرفته است و ما هم نمره خوبی به بازی Danger Scavenger می دهیم. اما باید بگوییم که اگر میخواهید این بازی را خریداری کنید و به نظرتان قیمت حدودا ده دلاری بازی Danger Scavenger برای شما زیاد است، می توانیم دو انتخاب به شما توصیه کنیم. راه اول دانلود کردن دموی بازی و بازی کردن آن می باشد که به طور رایگان در وب سایت استیم در دسترس است و راه بعدی هم خرید سریع بازی Danger Scavenger همین الان قبل از تمام شدن تخفیف های بلک فرایدی می باشد. بازی Danger Scavenger شامل هفتاد درصد تخفیف شده است و ما آن را به شما توصیه می کنیم و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Danger Scavenger به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک زیبا و چشم نواز
داستان جالب

نکات منفی

نبودن قابلیت تنظیم دوربین های بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
8.0
موسیقی
10
جزئیات

یک بازی آینده نگرانه و سایبر پانک که در آن قرار است با گروه خودتان پایه های نظام سرمایه داری را توی سر سازندگانش بشکانید!

9.5
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved