نقد و بررسی بازی Chess Knights: Viking Lands

توسط Pars Joy در 8 اکتبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Chess Knights: Viking Lands یک بازی خیلی جالب معمایی و ماجراجویی است که در سال 2020 منتشر شده است و جالب است بدانید که سازندگان بازی Chess Knights: Viking Lands یعنی کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی Minimol Games که کلا توی کار ساخت و انتشار بازی های مربوط به شطرنج است! در همین سال 2020 قسمت قبلی بازی Chess Knights: Viking Lands و در واقع اولین قسمت از سری بازی های Chess Knights را هم با نام Chess Knights: Shinobi منتشر کرده است و با این که داستان بازی Chess Knights: Shinobi ارتباطی به بازی Chess Knights: Viking Lands ندارد، توصیه می کنیم بعد از بازی کردن Chess Knights: Viking Lands این بازی را هم خریداری کنید. در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Chess Knights: Viking Lands بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Chess Knights: Viking Lands  و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Chess Knights: Viking Lands آشنا شوید.

در بازی Chess Knights: Viking Lands شما باید سعی کنید تا با کمک گرفتن از اسب ها – یا همان طور که در اکثر زبان ها مخصوصا انگلیسی گفته می شود، شوالیه ها – پادشاه و ملکه را در صفحه شطرنج نجات دهید. هر مرحله از بازی یک پازل و معما است که شما با حرکت دادن مهره هایتان آن را حل می کنید و هم چنین میزان سختی معما ها هم همین طور که در بازی پیش می روید بیشتر می شود. داستان بازی Chess Knights: Viking Lands از ما نمره خوبی می گیرد.

بازی Chess Knights: Viking Lands گرافیک واقعا زیبایی دارد و ما به شما اطمینان می دهیم که از جلوه های بصری این بازی لذت خواهید برد. گرافیک بازی داستان را به خوبی به تصویر می کشد. هم چنین موسیقی بازی هم با المان های کلاسیک منتسب به وایکینگ ها که تم اصلی بازی را دارند ساخته شده است و به طور کلی تجربه بصری و صوتی خوبی در بازی Chess Knights: Viking Lands خواهید داشت. گرافیک و موسیقی بازی Chess Knights: Viking Lands از ما نمره خوبی می گیرند.

گیم پلی بازی Chess Knights: Viking Lands خیلی ساده است اما معما های بازی واقعا چالش بر انگیز هستند. تنها مهارتی که برای بازی کردن Chess Knights: Viking Lands نیاز دارید یک عقل سالم و دانستن نحوه حرکت مهره های شطرنج است. با این حال گیم پلی بازی Chess Knights: Viking Lands و معما هایش واقعا اعتیاد آور و درگیر کننده می باشند و ما هم در وب سایت پارس جوی قطعا نمره خوبی به گیم پلی بازی Chess Knights: Viking Lands خواهیم داد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Chess Knights: Viking Lands رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Chess Knights: Viking Lands واقعا بازی خلاقانه ای است و جدا از ایده و داستان جالب و خوبش، به نظر ما این بازی حتی گرافیک و موسیقی و گیم پلی خیلی حرفه ای هم دارد و حتی اگر قیمت بسیار ارزان کمتر از سه دلار آمریکا! و حدود ده دست آورد استیم را برای بازی Chess Knights: Viking Lands کنار بگذاریم، ما باز هم بازی Chess Knights: Viking Lands را صد در صد به شما توصیه خواهیم کرد و علاوه بر این بازی توصیه می کنیم که قسمت قبلی اش یعنی بازی Chess Knights: Shinobi را هم خریداری کنید و از این سری بازی های زیبا لذت ببرید.  امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Chess Knights: Viking Lands به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

چالش بر انگیز بودن گیم پلی و معما ها
خط داستانی خوب و روان
گرافیک و موسیقی فوق العاده

نکات منفی

ندارد!

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

در بازی Chess Knights: Viking Lands با حرکت دادن اسب - شوالیه - هایتان باید ملکه و پادشاه را در سرزمین وایکینگ ها نجات دهید و معماهای خیلی چالش بر انگیز حل کنید!

10
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved