نقد و بررسی بازی Card Shark

توسط Pars Joy در 13 جولای 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Card Shark یک بازی خیلی جالب می باشد که یک بازی ماجراجویی و اکشن است. این بازی خوب و دوست داشتنی اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

بازی داستان جالب و قوی ای دارد که در ژانر خود واقعا کمیاب می باشد و ما معمولا در بازی های این ژانر داستان خیلی قوی ای نمی بینیم اما این بازی کاملا متفاوت است و یک داستان کامل به شما ارائه می دهد. در کل باید گفت که در این بازی شما در برابر یک گروه خلافکارانه و اسطوره ای کارت بازی کنید و سعی کنید ببرید – اگر از جانتان سیر نشده اید! به طور کلی ما فکر می کنیم بازی با این که شخصیت پردازی خیلی قوی ای ندارد، توانسته این ضعف را با خط داستانی قوی و المان های داستانی حرفه ای جبران کند و توسعه کلی خوبی هم دارد که همه این موارد در کل باعث می شوند ما نمره خوبی به داستان بازی امروزمان بدهیم.

با نگاه ساده ای به شکل و شمایل این بازی احتمالا تعجب خواهید کرد وقتی بخوانید که بازی امروز ما در مورد کارت و ورق است! از آن جایی که اکثر بازی های کارتی و ورقی رابط کاربری بسیار خشک و قدیمی ای دارند و اصلا داستان خاصی هم ندارند که قرار باشد در فضای داستان طراحی گرافیک خاصی داشته باشند، این بازی جدید – بازی در تاریخ دوم ماه جولای سال 2022 (امروز سیزدهم ماه جولای سال 2022 می باشد) منتشر شده است – واقعا از لحاظ طراحی گرافیک طراحی زیبایی دارد و ما هم نمره خوبی به این بخش از بازی می دهیم. متاسفانه موسیقی بازی آن قدر که باید و شاید قوی نیست و اصلا از ما نمره خوبی نخواهد گرفت.

گیم پلی بازی از لحاظ فنی بسیار تمیز طراحی شده است و شما احتمالا به هیچ باگ خاصی بر نخواهید خورد، هر چند باید گفت که بازی سیستم گیم پلی خیلی جذابی هم دارد که با اکثر بازی های کارتی متفاوت است و این بخش از بازی هم از ما نمره خوبی می گیرد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Card Shark رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Card Shark یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما خیلی طرفدار موسیقی در بازی ها نباشید و بتوانید بدون حضور یک ساندترک فوق العاده و یا صداگذاری در بازی از آن لذت ببرید. اگر این طور نیستید و نمی توانید بدون وجود صداگذاری در داستان بازی غرق شوید و وجود ساندترک یا جلوه های صوتی خیلی قوی آن قدر هم برایتان اهمیت ندارد، به نظر ما این بازی انتخاب خیلی مناسبی خواهد بود. در کل هم به نظر ما این بازی واقعا زیبا و قوی است و ما به طور کلی آن را به شما توصیه می کنیم. اگر شما هم به خرید بازی امروز ما علاقه دارید شما می توانید بازی Card Shark را با قیمت حدود بیست دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

داستان قوی با توسعه خوب
گرافیک حرفه ای و زیبا

نکات منفی

موسیقی ضعیف و نداشتن صداگذاری

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
6.0
جزئیات

بازی Card Shark اثری جدید و حیرت برانگیز در ژانر بازی های کارتی با داستانی که تا به حال به آن برنخورده اید می باشد!

9.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Attentat 1942
30 سپتامبر 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
10

نقد و بررسی بازی Attentat 1942

رسمی: بازی Skull And Bones تاخیر خورد

سازندگان به مشکلات Call of Duty Modern Warfare 2 رسیدگی خواهند کرد

10

نقد و بررسی بازی Cleo – A Pirate’s Tale

بازی A Plague Tale: Requiem بین 15 تا 18 ساعت خواهد بود

گزارش: هکر GTA 6 دستگیر شد

شوهی یوشیدا از کمک PS Plus به چرخه‌ی حیات بازی‌ها می‌گوید

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved