نقد و بررسی بازی Bloody Bunny, The Game

توسط Pars Joy در 14 نوامبر 2021

بازی Bloody Bunny, The Game به علت صحنه های خشن و گرافیک قوی، برای افراد زیر هجده سال مناسب نمی باشد و پارس جوی خرید این بازی را به مخاطبین جوان تر توصیه نمی کند.

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Bloody Bunny, The Game که شخصیت اصلی آن را احتمالا اگر در حول و حوش سال 2016 در اینترنت زمان زیادی صرف کرده باشید قطعا می شناسید امسال به بازار آمده است و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Bloody Bunny, The Game بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Bloody Bunny, The Game و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Bloody Bunny, The Game آشنا شوید.

بازی Bloody Bunny, The Game در تاریخ یازدهم ماه مارس سال 2021 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی Quantum Peaks Game Studio برای پلت فرم Nintendo Switch منتشر شده است. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی بازی Bloody Bunny, The Game برویم.

داستان بازی یکی از ماجراجویی های خود Bloody Bunny معروف است و باید در نقش شخصیت او مبارزه کنید و فرد شروری که شما را به عروسک تبدیل کرده را پیدا کنید. داستان بازی Bloody Bunny, The Game از داستان و شخصیت پردازی خوبی برخوردار است و خط داستانی درستی هم دارد. هم چنین المان های داستانی در این بازی واقعا جالب توجه هستند و ایده کلی بازی هم خوب است و همه این موارد باعث می شود که ما نمره خوبی به داستان این بازی بدهیم.

گرافیک بازی Bloody Bunny, The Game یک گرافیک کارتونی و سه بعدی درست مانند خود شخصیت اصلی بازی یعنی Bloody Bunny می باشد که حقیقتا خوب و حرفه ای طراحی شده است و ما فکر می کنیم که ارزش یک نمره خوب را دارد. مورد بعدی موسیقی بازی Bloody Bunny, The Game می باشد. موسیقی این بازی جدید است و چیزی نیست که ما در فیلم ها یا کلا موارد مربوط به Bloody Bunny دیده باشیم. به همین دلیل ما از موسیقی بازی Bloody Bunny, The Game راضی هستیم و به آن نمره خوبی هم خواهیم داد.

آخرین بخش نقد و بررسی مان گیم پلی بازی Bloody Bunny, The Game می باشد که باید بگوییم گیم پلی این بازی یک سیستم مبارزه فوق العاده دارد که مطمئنا شما را معتاد خودش خواهد کرد ولی خب علاوه بر این باگ های زیادی هم در گیم پلی بازی Bloody Bunny, The Game وجود دارند که ممکن است آزار دهنده باشند. البته این باگ ها باعث نمی شوند که ما نمره بدی به گیم پلی بازی بدهیم چون با هر آپدیت از اول امسال بخشی از آن ها به طور کامل حل شده اند و فقط باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Bloody Bunny, The Game رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Bloody Bunny, The Game یک شاهکار فوق العاده است که پس از سال ها معروفیت شخصیت اصلی بازی Bloody Bunny, The Game در اینترنت این مسئله که بالاخره بازی خودش را دارد واقعا جذاب است. البته باید بگوییم که باگ های زیادی در این بازی وجود دارد اما این مسئله اهمیتی ندارد و فکر می کنیم بازی Bloody Bunny, The Game قطعا تبدیل به بازی مورد علاقه شما خواهد شد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Bloody Bunny, The Game به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک دقیق و زیبا
داستان خوب

نکات منفی

باگ های زیاد گیم پلی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
9.8
گیم پلی
8.0
موسیقی
8.4
جزئیات

با خرگوش محبوب اینترنتی یعنی Bloody Bunny به یک ماجراجویی خشن و پر از خون بروید و سعی کنید تا شهر را نجات دهید! بازی Bloody Bunny, The Game بالاخره بعد از سال ها انتظار منتشر شده است!

9.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved