نقد و بررسی بازی Beauty Bounce

توسط Pars Joy در 28 جولای 2021

هشدار محتوا: بخش هایی از این مطلب مختص بزرگسالان است و اگر شامل این دسته از خوانندگان نمی شوید، بهتر است بقیه نقد و بررسی های پارس جوی را بخوانید.

سلام به همراهان همیشگی وب سایت پارس جوی، امروز هم با یک نقد و بررسی جذاب و تخصصی دیگر همراهتان هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یک بازی ماجراجویی با تم Ecchi است. بازی های ماجراجویی معمولا داستان خیلی خاصی ندارند و بیشتر روی گیم پلی و خود مسئله ماجراجویی کردن تمرکز می کنند اما Beauty Bounce – همان بازی ای که قصد بررسی و معرفی اش را داریم – به این علت که در ابتدا یک ایده جدا برای ساخت ویدئو گیم نبوده و از روی یک کمیک تصویری ساخته شده، بعد از ساخته شدن بازی هم خط داستانی اش را حفظ کرده و به همین دلیل یک بازی ماجراجویی قوی از لحاظ داستان محسوب می شود. اگر می خواهید با داستان بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف دیگر Beauty Bounce مانند گرافیک و گیم پلی آن را هم بشناسید، تا پایان این مطلب با تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی همراه بمانید.

یک ارث و میراث پر دردسر!

Tomo، که یک پسر جوان و سر به هوا است – و شما قرار است در بازی جای او باشید!- در یک بعد از ظهر آفتابی خبر دار می شود که مادربزرگش دار فانی را وداع گفته است. این خبر خودش به اندازه کافی ناراحت کننده است، اما وقتی بیشتر ناراحت کننده می شود که Tomo می فهمد چه چیزی از مادربزرگش به او به ارث رسیده است. یک مرکز تفریحی بزرگ کنار ساحل، که کارکنانش همه دختر های بی خانمانی بوده اند که مادربزرگ Tomo به عنوان پیشخدمت و به طور کلی برای سرگرم کردن افرادی که به ساحل می آیند استخدامشان کرده بود. Tomo همین که از این مسئله خبردار می شود تصمیم می گیرد تا مرکز تفریحی را بفروشد و پولی به جیب بزند، مخصوصا چون بخاطر بیماری اخیر مادربزرگش، مرکز ورشکسته شده بوده و نیاز به نجات دادن و یک برنامه درست و حسابی برای جذب مشتری و کار داشته است. Tomo که حوصله نجات دادن یک مرکز تفریحی بزرگ را نداشته، می رود تا بعد از بازدید از آن جا برای فروشش اقدام کند، اما وقتی با دختر های جوانی که آن جا کار می کنند و جای دیگری برای رفتن ندارند مواجه می شود، نظرش تغییر پیدا می کند. البته داستان به همین راحتی و همین جا تمام نمی شود! درست است که Tomo تصمیم گرفته مرکز تفریحی را برای بی خانمان نکردن دختر ها نجات دهد، اما دختر ها هم به این سادگی حین کار ولش نمی کنند و همه تلاششان را برای پرت کردن حواس او انجام می دهند. به عنوان شخصیت اصلی بازی Beauty Bounce شما باید علاوه بر برنامه ریزی و تلاش برای نجات دادن مجتمع تفریحی، از دست کارمند هایتان که با انواع روش ها قصد در پرت کردن حواستان و جلب توجه شما دارند خودتان را نجات دهید!

ویژگی های فنی Beauty Bounce

همان طور که گفتیم Beauty Bounce از روی کمیک بوک تصویری اش با همین اسم ساخته شده است، پس طبیعتا گرافیکش هم در حد یک کمیک بوک پرفروش خوب و قوی است. مشکل خاصی در طراحی اجزای مختلف بازی مشاهده نمی شود و به طور کلی گرافیک بصری جالبی دارد.

از آن طرف، چون بازی های Ecchi معمولا بخاطر همان گرافیک و داستانشان ساخته می شوند و خیلی تمرکز خاصی روی گیم پلی ندارند، گیم پلی Beauty Bounce هم یک گیم پلی خیلی ساده است و فقط ویژگی های یک بازی معمولی ماجراجویی را دارد. بخش های زیادی از بازی فقط ویدئو های قسمت های مختلف کمیک هستند و یا اینتراکشن های معمولی با شخصیت های مختلف، هر چند همان طور که گفتیم با توجه به ژانر و ماهیت بازی ایرادی هم نمی توان از این مدل گیم پلی گرفت.

Beauty Bounce یک بازی خنده دار و Ecchi با خط داستانی کوتاه اما چند پایان بندی مختلف و ساند ترک اوریجینال خودش است.علاوه بر این Steam Achievement ها و Steam Trading Card های زیادی هم دارد که می توانند دلایل جانبی دیگری برای بازی کردنش باشند. Dharker Studio که سازنده اصلی کمیک بوک این بازی هم هست، Beauty Bounce را با قیمت حدود 10 دلار در دسترس مخاطبین قرار داده است.

نکات مثبت

گرافیک بصری جذاب و چشم نواز
ساند ترک اوریجینال

نکات منفی

گیم پلی ضعیف
موضوع نه چندان دل چسب

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.5
داستان
4.5
گیم پلی
4.0
موسیقی
8.0
جزئیات

Beauty Bounce یک بازی ماجراجویی و Ecchi جالب است که توسط شرکت بازی سازی Dharker Studio بر اساس کمیکی به همین اسم ساخته و منتشر شده است.

6.5
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved