نقد و بررسی بازی A hero and a garden

توسط parsjoy در 12 اکتبر 2020

سلام و وقت بخیر خدمت دوست داران و علاقمندان بازی و طرفداران وبسایت ParsJoy.

بازی A hero and a garden محصول مشترک شرکت های بازی سازی npckc و Ratalaika Games  است، این بازی اولین بازی ساخته شده توسط این شرکت های بازی سازی نیست، بلکه این شرکت های بازی سازی بازی های دیگری نیز مانند این بازی ساخته اند که از آن ها میتوان به Distraint 2 و A tavern for tea اشاره کرد.

همانطور که به آن اشاره نمودیم، بازی A hero and a garden ساخته شده توسط شرکت های بازی سازی npckc و Ratalaika است که بیشتر از این که یک بازی باشد، یک رمان تصویری است، که در ادامه به آن میپردازیم.

داستان بازی این گونه شروع میشود که، شاهزاده خانمی درون قلعه ای محبوس شده است، و شما، به عنوان قهرمان و یک شوالیه اقدام به نجات این شاهزاده میکنید. و زمانی که از شمشیر خود استفاده می کنید، جادو ای مرموز شهری که در آن هستید را از بین می برد و هیولاهای و ساکنین اطراف این شهر را آزار می دهد. اینگونه می شود که جادوگر داستان شما را نفرین می کند تا در قلعه ای به باغداری بپردازید و مشغول به تولید محصولاتی کنید تا پولی به دست آورید، تا بتواند صدمه هایی که به شهر زده اید را در شهر را ترمیم کنید و دوباره به شهر برگردید.

شایان به ذکر است که کار شما در طول بازی به تولید محصولات در باغی که پیش تر به آن اشاره کردیم بپردازید و در زمان های مشخصی به محصولات خود سر بزنید تا بتوانید به آن ها رسیدگی کنید و در زمانی که باید آن ها را برداشت کنید این کار را انجام دهید و به درخواست هایی که از شما می شود رسیدگی کنید و محصولات مورد نظر آن ها را به آن ها برسانید و منتظر درخواست های جدید شوید و به این روند ادامه دهید تا بتوانید بدهی های خود را به شهر و ساکنین آن بپردازید تا بتوانید دوباره به شهر برگردید و به عنوان یک شوالیه و یک شخص خوب از شما یاد شود و مردم از شما استقبال کنند.

بنا بر هر درخواستی که از شما میشود یک مکالمه ی کوچکی نیز رخ می دهد که باعث می شود شخصیت های بازی را بهتر بشناسید که شامل اند از هیولا ها، اشخاصی که شما در حال پرداخت بدهی خود به آن ها هستید تا بتوانند صدمه ی وارد شده را ترمیم کنند و خود شاهزاده خانم که در طول بازی با شما خواهد بود، شخصیت شواله یا قهرمان که شما باشید و یک دکتر که در تلاش است تا نظر ساکنین در مورد شما را تصحیح کند و مرمت کند تا مردم شما را بهتر درک کنند. از اونجایی که هدف ما در این پست فقط نقد و بررسی است، بیشتر از این به داستان نمیپردازیم تا علاقمندان این بازی بتوانند خودشان این داستان رو تجربه کنند و از بازی لذت ببرند.

گرافیک به کار برده شده در این بازی در این سادگی دلنشین و جذاب هستند، چرا که شما در طول بازی میتوانید آن حسی که باید از شخصیت های بازی بگیرید را میگیرید و با آن ارتباط برقرار می کنید.

صداگذازی به کار رفته شده در این بازی بسیار دلپذیر و قابل قبول است چرا که این بازی بسیار کوتاه و دلپذیر است و مورد خاصی ندارد.

نکات مثبت

موسیقی دلنشین

نکات منفی

گرافیک نسبتاً ضعیف
داستان کوتاه و یکنواخت

امتیاز
امتیاز
گرافیک
5.0
داستان
5.0
گیم پلی
4.0
موسیقی
7.0
جزئیات

بازی ای که بیشتر میتوان از آن به عنوان یک رمان تصویزی یاد کرد که زمانی که احتیاج میشود تا بتوان این بازی را تمام کرد میتواند بین 90 تا حداکثر 120 دقیقه باشد که برای این بازی قابل قبول است، بازی دارای گرافیکی نسبتاً پایین امّا دلنشین است که شما را به ادامه ی داستان کوتاه بازی تشویق میکند.

5.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Along the Edge
30 جولای 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.1

نقد و برسی Along the Edge

8.7

نقد و بررسی بازی Lou’s Revenge

9.3

نقد و بررسی Empire of Sin

5.5

نقد و بررسی What The Fork

1.8

نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2: A New Adventure

6.8

نقد و برسی Pack Master

8.0

نقد و برسی ENCODYA

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved