نقد و بررسی بازی 112 Operator

توسط Pars Joy در 16 می 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی 112 Operator یک بازی خیلی جالب می باشد که موضوعی جدید را در داستان خود پی می گیرد – با این که ممکن است در ابتدا اندکی خسته کننده به نظر برسد. این بازی جذاب اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

این بازی مانند اکثر بازی های نقش آفرینی موجود که شما را با شرایط کاری یک شغل محبوب آشنا می کنند شروع می شود، البته با این تفاوت که شغل شما در این بازی خیلی شغل محبوب و حتی پر جمعیتی نیست. واضح بگوییم، شما در بازی ای که امروز برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم قرار است نقش یک اپراتور تلفن های ضروری را بازی کنید! از همین ابتدا یک سری مشکلات واضح در این عنوان شغلی به چشم می خورد برای مثال، شما دقیقا اپراتور کدام تلفن ضروری – پلیس، آتش نشانی و … – هستید و یا این که محدوده جغرافیاییتان چطور تعیین می شود؟ از آن جایی که بازی های شبیه سازی همیشه یک عامل خیالی هم دارند، در این بازی شما همه تماس های اضطراری از سرتاسر کره زمین را پاسخ خواهید داد!

گرافیک بازی استایل طراحی سه بعدی و خلاقانه ای دارد که حقیقتا با توجه به بودجه و امکانات کم زمان ساخت آن، واقعا حرفه ای طراحی شده است و طبیعتا گرافیک بازی از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی هم با این که ساندترک چندان درگیر کننده ای ندارد، اما جلوه های صوتی و صداگذاری انگلیسی بازی جای خالی ساندترک ضعیف را پر کرده اند.

آخرین بخش این مطلب مربوط به گیم پلی بازی می باشد. از لحاظ فنی می توان این بازی را دارای یکی از تمیز ترین گیم پلی ها خواند، و با این که سرگرم کننده بودن یا نبودن سیستم کلی گیم پلی واقعا سلیقه ای و به عهده مخاطب است، اما حقیقتا ما فکر می کنیم که این بازی سیستم مکانیک و کنترل های خوبی دارد و نمره بالایی هم به گیم پلی آن تعلق خواهیم داد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی 112 Operator رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی 112 Operator یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از آن دسته پلیر هایی باشید که می توانند ساعت ها پای یک بازی با هیجان کم و پر از نظم و قوانین مختلف بنشینند و نیازی به یک گیم پلی بسیار اکشن و پر سرعت نداشته باشید تا بتوانید از بازی لذت ببرید. با این حال ما در کل فکر می کنیم که تجربه کردن این بازی حتی برای یک تایم گیم پلی بسیار کوتاه قطعا اوقاتی سرشار از لذت و شادی را برای اکثر مخاطبین رقم خواهد زد و مطمئنا تجربه فراموش نشدنی ای خواهد بود. همان طور که مشخص است، ما این بازی را شدیدا به شما توصیه می کنیم و اگر با ما موافق هستید و قصد خرید آن را دارید، شما می توانید بازی 112 Operator را با قیمت حدود بیست و پنج دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک خلاقانه و زیبا
ایده کلی جدید و نوآورانه
نبود ایرادات فنی و باگ در گیم پلی

نکات منفی

ساندترک ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.5
داستان
9.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
7.0
جزئیات

در بازی 112 Operator پا جای پای یک اپراتور تلفن های ضروری بگذارید و فشار کاری بالا و هیجان زیاد را در حین نجات دادن جان مردم از سرتاسر دنیا تجربه کنید!

8.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved