نقد و بررسی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada

توسط parsjoy در 30 ژوئن 2019

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada رفتیم. این بازی توسط شرکت DMM GAMES توسعه و طراحی شده است و سبک این بازی پازلی و همچنین RPG است. شما در ادامه می توانید در نقد و بررسی بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

کاراکتر اصلی داستان Yamanda نام دارد.  شما در بازی یک قهرمان را هدایت می کنید که در سیاه چال های این بازی طبقه به طبقه گنج ها را جمع آوری می کند و دشمن هارو را از بین میبرد. داستان بازی پیرامون کارکتر اصلی بازی Yamanda روایت می شود. در خانه اش قرار دارد و مشغول ساخت بازی ویدیویی اش است. او سعی دارد راهی پیدا کند تا جلب توجه همسایه اش Maria کسی که به او علاقه دارد را بدست بیاورد. او در ساخت این بازی (Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada) از زندگی واقعی خودش الگو می گیرد. برای مثال برای طراحی کاراکتر های بازی از رئیس واقعی و یا همکاران و یا حتی مردمی که در زندگی خود می بیند در بازی به عنوان شخصیت ها استفاده می کند. داستان بازی از خانه تا سیاه چال ها و زندان های مخوف ساخته ذهنش روایت می شود. شخصیت ها و کاراکتر هایی که خارج از سیاهچاله ها و یا هر یک از نقاط بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada به چشم می خورند جذاب هستند و تعامل و ارتباط با آن ها جذاب است. در حالت کلی محتوای بازی کمی پیچیده و معمایی است و گاهی اوقات خسته کننده بنظر می رسد.

Yamanda که طراح و روایتگر داستان بازی است. در یک اداره مشغول به کار است و دارای شغل دفتری است اما وی از این کار خود ناراضی است و می خواهد یک طراح بازی های ویدیویی شود و از کارش خروج پیدا کند زیرا علاقه ای به این کار ندارد.  علاقه خاصی به سبک RPG دارد و یک بازی در این سبک ساخته است. بازی او که همان بازی است که شما در آن به سرگرمی می‌پردازید. اولین سیاه چال ها و زنذان ها را طراحی کرده است و همچنان آیتم ها و عناصری را به بازی اضافه می کند و شما که در نقش قهرمان او قرار دارید و وظیفه دارید که مکان ها و نقش های جدید بازی را پیدا کنید و پاداش و غنایم را به دست بیاورید. سطح پیشرفت Yamanda با بازی شما تعامل دارد و اگر شما در بازی پیشرفت کنید می توانید او را به بهترین طراح بازی های ویدیویی تبدیل کنید. هرچه بیشتر افزایش پیشرفت ما بیشتر شود و می توان ویژگی های جدیدی را در بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada اضافه کند که می تواند به شما کمک کند تجهیزات و موارد بهترین را در بازی استفاده کنید. این روند داستانی بسیار جذاب و منحصر به فرد است.

هنگام ورود به هر یک از مراحل بازی و یا سیاهچال ها شما فرصت این را دارید که ذره ها و اسلحه ها و آیتم هایی که به عنوان غنیمت پیدا می کنید را به دست بیاورید. شما همچنین می توانید به ارتقاء سلاح ها و یا زره های خودتون در بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada بپردازید و یا اینکه آنها را در قبال ذره ها و لباس های دیگه تعویض کنید. هدف شما در هر یک از سیاهچاله ها این است که شما از ورود و خروج به این سیاه چال باید یک خط را امتداد دهید و این مسیر حرکت قهرمان شما را نشان می دهد و شما باید قهرمان خود را کنترل کنید.

زندان ها و سیاه چال های در انواع مختلف و طولانی تری هستند که چالش هایی را برای شما ایجاد می کنند. هریک ازین سیاه چال ها دارای دشمنان و باس فایت های زیادی هستند که شکست دادن آنها می‌تواند امتیازات ارزشمندی را برای شما فراهم کننداز آنجایی که قهرمان بازی هر یک از سیاه چاله ها را با سطح یک شروع می‌کند ممکن است در بعضی از سیاهچال ها نتوانید با باس فایت های بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada رو به رو شوید و آنها را شکست دهید.

پس از اتمام هریک از مراحل بازی Dandy Dungeon: Legend of Brave Yamada می توانید مدال های طلا و نقره و برنز را کسب کنید هر کدام از آنها آیتم های خاصی را در اختیار شما قرار می دهند .در بازی همچنین یک نوار وجود دارد که پیشرفت شما را در سطح بازی نشان می دهد. متاسفانه یکی از مشکلات مهم بازی این است که شما برای پیدا کردن یک سری از تجهیزات که برای ساخت آیتم های جدید نیاز است باید به سیاهچال های گذشته که آنها را گذرانده اید بروید.

نکات مثبت

داستان مهیج و منحصر به فرد
گرافیک دو بعدی و کلاسیک زیبا
گیم پلی چالش برانگیز

نکات منفی

موسیقی ضعیف
باگ ها ریز در منو بازی

همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved