نقد و برسی Animal Puzzle – Preschool learning game

توسط Pars Joy در 12 سپتامبر 2021

یک سری بازی ها هستند که برای افراد بالغ ساخته شده اند و یک سری دیگر برای تمامی افراد ولی گروه محدودی از بازی های ویدیویی هستند که برای یک گروه سنی بسیار خاص ساخته شده اند و بازی های مخصوص کودکان نیز در این دسته قرار دارند. انتخاب بازی مناسب برای این گروه از افراد بسیار مهم می باشد چرا که می تواند آثار جبران ناپذیری بر روی آن ها داشته باشد و باید بر روی این مسئله دقت ویژه ای کرد تا در آینده پشیمان نشویم.

Animal Puzzle یک بازی مخصوص کسانی هست که هنوز به سن مدرسه نرسیده اند و به آن ها کمک می کند تا با یک سری مسائل کلی در رابطه با حیوانات آشنا شوند. این بازی توسط استودیوی بازی سازی McPeppergames ساخته شده است و به تازگی با قیمت ۱۰ دلار برای تلفن های هوشمند اندرویدی و همچنین کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است.

با نقد و برسی این بازی همره وبسایت parsjoy‌ باشید تا ببینیم که آیا این بازی واقعا گزینه ی مناسبی برای آموزش کودکان می باشد یا خیرو همچنین به این نکته خواهیم پرداخت که کدام یک از گروه های سنی بازی را مورد هدف قرار داده است.

Animal Puzzle داستان خاصی ندارد و صرفا از یک سری پازل بسیار ساده تشکیل شده است که در آن به کامل کردن یک سری پازل می پردازید. در هر مرحله از بازی در یک مکان خاص مثل مزرعه قرار می گیرید و با یک سری جای خالی مواجه می شوید که فورم یک سری حیوان خاص هستند و با جای گذاری صحیح آن ها باید این جای خالی ها را پر کنید.

در یک سری از مراحل بازی که کمی سخت تر می شوند باز این جای خالی ها را داریم ولی با این تفاوت که حیوانی که باید در عکس جایگذاری کنیم به صورت یک سری قطعات پازل ساخته شده است. در کل گیم پلی بازی به نظر می رسد برای افراد ۳ تا ۵ سال جذاب باشد و به هیچ عنوان برای دیگر توصیه نمی شود چرا که بیش از حد محیط کودکانه ای بر بازی حاکم است و برای دیگر افراد حوصله سربر ظاهر خواهد شد.

محیط هایی که در بازی طراحی شده اند همانطور که گفتیم بسیار کودکانه و ساده هستند و از این نظر با چیز چندان عجیبی طرف نیستیم ولی نوع رنگ آمیزی محیط بازی و خلق کاراکتر های آن برای کودکان جذاب به نظر می رسند و بر روی این قسمت از بازی تمرکز زیادی انجام شده است و از نظر هنری بسیار مناسب می باشد.

گرافیک فنی بازی نیز به همین صورت می باشد. البته از نظر مشکلات فنی در بازی یک سری گلیچ دیده می شود که کمی اذیت کننده می باشند و می توانند به تجربه ی بازی اندکی ضربه وارد کنند و بهتر است از آنجایی که بازی به تازگی عرضه شده است هرچه زود تر برای رفع این مشکلات اقدام شود. بخش صوتی بازی نیز خوب عملکرده است و موسیقی هایی که در بازی پخش می شوند برای یک چنین بازی ای مناسب می باشند.

Animal Puzzle – Preschool learning game‌ نه یک بازی کامل است که بتواند کسی را سرگرم کند و نه محتوای لذت بخشی دارد که بتواند شما را سرگرم کند و تمامی بخش های بازی صرفا جهت آموزش کودکان ساخته شده اند و انتظار زیاد از بخش های مختلف بازی اشتباه می باشد و باید به گروه سنی هدف بازی دقت کرد.

اگر از افرادی هستید که کودکی خردسال دارید و دوست دارید که در کنار آموزش او بازی نیز داشته باشید و با هم به آنجام آن بپردازید این بازی یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید به کمک آن او را آموزش دهید و در عین حال به او در یادگیری یک سری از مهارت ها کمک کنید ولی در صورتی که کودکتان بالغ شده است و حداقل پیش دبستانی رفته اید دیگر از این بازی گذشته است و بهتر است که بیخیال این بازی شوید چرا که هیچ جذابیتی در آن دیده نمی شود.

از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت parsjoy هستید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید و ما هم در تهیه ی این بازی به شما دوستان راهنمایی های لازم را رسانده باشیم.

نکات مثبت

کیفیت خوب بازی برای کودکان
رنگ بندی بسیار خوب بازی

نکات منفی

کمبود محتوای بازی
سادگی بیش از حد مراحل بازی حتی برای کودکان

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.5
گیم پلی
7.0
موسیقی
7.0
جزئیات

اگر از افرادی هستید که کودکی خردسال دارید و دوست دارید که در کنار آموزش او بازی نیز داشته باشید و با هم به آنجام آن بپردازید این بازی یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید به کمک آن او را آموزش دهید.

7.2
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved